TECHNIKA UWALNIANIA – przekraczanie poziomów świadomości

Szczegóły wydarzenia

Technika uwalniania sposobem na walkę z własnymi przeciwnościami

Czym jest Technika Uwalniania? Jest prostym sposobem na pokonanie stanów stresujących i destabilizujących nas w codziennym funkcjonowaniu. Pozwala na pokonywanie istniejących poziomów świadomości, dzięki czemu możemy funkcjonować lepiej w rzeczywistości, która nie jest już tak niesprzyjająca, jakby się to nam wydawało.

Metoda naukowa, a więc posiadająca merytoryczne podstawy poparte licznymi badaniami przez lekarza, który poświęcił całe swoje zawodowe życie na stworzenie dla nas: Techniki Uwalniania, Mapy Poziomów Świadomości oraz techniki Kalibracji.

 

Dla kogo są warsztaty?

 • osób, które czują, że czasem emocje panują nad nimi
 • osób, które miewają stany gorszego samopoczucia, obezwładniającego i uniemożliwiającego codzienne funkcjonowanie w należytej jakości
 • menadżerów, liderów zespołów, osób piastujących odpowiedzialne stanowiska
 • osób, które prowadzą stresujący styl życia, posiadają stresującą sytuację życiową lub pracę

Program warsztatów jednodniowych:

Moduł I.

 • Emocjonomika w praktyce

Moduł II.

 • Charakterystyka Poziomów Świadomości dr D.R. Hawkinsa
 • Kalibracja – mechanizm, znaczenie, przykłady

Moduł III.

 • Technika Uwalniania i jej etapy i sposoby praktykowania

 

Podczas warsztatów

zdobędziesz wiedzę o:

 • strukturze i rodzajach emocji
 • poszczególnych Poziomach Świadomości
 • charakterystycznych zachowania i mechanizmach na nie wpływających będąc na poszczególnych poziomach świadomości

nabędziesz umiejętności:

 • praktycznego i samodzielnego stosowania Techniki Uwalniania
 • radzenia sobie ze stanami niewspierającymi
 • obserwacji siebie i określania poziomu na jakim się w danej chwili znajdujesz

Jak należy się przygotować do warsztatów:

 • wygodny, niekrępujący ruchów strój
 • karimata, koc i ewentualnie mała poduszka pod głowę
 • dobry humor

 

Zapraszamy

Ania i Grzegorz

Warsztaty będą prowadzić:

Grzegorz Zięba, certyfikowany neurolingwista (Instytut NLP Andrzeja Batki), Master Time Line Therapy i Master Coach NLP (Coaching Division of the American Board of NLP), Trener, Storyteller. W działaniach coachingowych, terapeutycznych i szkoleniowych wykorzystuje wybrane narzędzia z zakresu NLP, Time Line Therapy i Storytellingu. Od wielu lat prowadzi programy mentoringowe i szkolenia motywacyjne dla międzynarodowych korporacji, średnich i małych przedsiębiorstw oraz osób prywatnych.

Od 7 lat ściśle związany z branżą szkoleniową. Doradza klientom i szkoli głównie z zakresu komunikacji i relacji międzyludzkich. Swoje doświadczenie zbierał między innymi współpracując z firmą MS Team Mariusza Szuby prowadząc szkolenia i coachingi z zakresu szeroko rozumianej komunikacji interpersonalnej oraz międzyludzkiej. W roku 2017 założył firmę szkoleniową Power Me Up Sp. z o.o., której głównym obszarem działania są szkolenia z komunikacji, indywidualne i grupowe procesy coachingowe, przemówienia publiczne i mentoringi, wyjazdy dla firm i osób prywatnych.

Anna Nitkiewicz-Jankowska, dr nauk ekonomicznych z zakresu Zarządzania i Ekonomiki Usług, Trener marki osobiste, Trener profesjonalnej obsługi klienta, autorka projektu Akademii Marki Osobistej, autorka i manager projektu Silna Marka Hotelu, właścicielka firmy Premium Personal Branding. Działania szkoleniowe, budowanie strategii działania w firmach i dla osób prywatnych na wysokich stanowiskach. Dodatkowo ukończony półroczny kurs Master Business Training w Rowińska Business Coaching: Budowanie zespołów marzeń, Asertywność, Budowanie pewności siebie, 7 zasad zarządzania sobą w czasie. Certyfikowany Revenue Manager.  Profesjonalny Event Manager.

Doświadczenia zawodowe zdobywała przez ostatnie 20 lat między innymi na stanowisku nauczyciela akademickiego na kilku uczelniach (Uniwersytet Śląski, Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach, Wyższą Szkołą Teologiczno-Humanistyczną p.k. w Nysie, Akademią Wychowania Fizycznego w Krakowie, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej) oraz prowadząc własną działalność gospodarczą w zakresie szkoleń i doradztwa. Na salach szkoleniowych i wykładowych spędziła ponad 8 tys godzin. Współpracowała  w zakresie prowadzenia szkoleń i warsztatów z Akademią Osiągnięć, Leadership & Developmen Group,  Europejskim Centrum Edukacyjno-Szkoleniowym „Vademecum”. Opracowywała strategie rozwoju marki firm m.in. z z branży prawniczej, marketingowej, gastronomicznej, kosmetycznej, szkoleniowej, mlm, hotelarskiej, medycznej, produkcyjnej. Budowała struktury sprzedażowe w systemach MLM, prowadziła mentoring i coaching dla liderów zespołów sprzedażowych. W strukturach zarządu budowała i współprowadziła grupy biznesowe oraz stowarzyszenia. Dodatkowe doświadczenia zdobyła jako: prezes grupy BNI, wiceprezes Stowarzyszenia Tyskie Szpilki Biznesu., dyrektor sprzedaży w firmie Mary Kay. Autorka licznych prac, współautorka opracowań strategii marketingowych oraz autorka książki „Strategia marki osobistej…” (2016). Obecnie dodatkowo buduje struktury sprzedażowe i prowadzi grupy systemem mentoringowym jako menadżer w Vantis Holding.

Informacje praktyczne

Data: 13.01.2019
Godzina: 9:00 - 18:00

Miejsce: Hotel Stara Poczta

Wczytuję mapę...