ANNA NITKIEWICZ-JANKOWSKA

Moje motto:

“Jeśli znasz swoje dlaczego, masz marzenia, mierzysz wysoko, patrzysz z wielką wizją w przyszłość stojąc mocno na nogach – uwierzysz, że masz moc zrobienia wszystkiego co zaplanowane i nic, ani nikt cię wtedy nie zatrzyma”

Ania jest ekspertem w zakresie marketingu, zarządzania i ekonomiki usług, a co za tym idzie profesjonalnej obsługi klienta i produktów markowych.

Od 1998 roku jest wykładowcą uniwersyteckim, przedsiębiorcą prowadzącym szkolenia, wykłady, warsztaty dla uczelni państwowych i prywatnych, firm oraz osób indywidualnych.

O sobie mówi, że jest :

  • Trenerem marki osobistej
  • Doradcą wizerunku biznesowego
  • Nauczycielem profesjonalnej obsługi klienta

Jest praktykującym teoretykiem marketingu, zarządzania i ekonomiki usług, a wiedzę z tej dziedziny zdobyła pisząc doktorat z nauk ekonomicznych z zakresu koncepcji marketingowej markowych produktów… (2009 r.). Od 1998 roku pracuje jako wykładowca uniwersytecki i współpracuje z kilkoma uczelniami wyższymi. Praca na uczelni pozwala na rozwój naukowy (ponad 70 publikacji, współautorstwo 6 książek), ale także uczy pokory, wytrwałości, pracowitości, dokładności i czasem „niebezpiecznego” perfekcjonizmu.

Wiedzę teoretyczną Ania stosuje w praktyce, prowadząc od 5-go roku studiów własną działalność gospodarczą. Główny profil jej działalności to szkolenia, wykłady i warsztaty, ale zdobyła również umiejętności sprzedażowe, telemarketingowe, rekrutacyjne, budowania zespołów czy organizowania wielkich wydarzeń.

W każdej z prowadzonych aktywności zawodowych najbardziej Ania lubi pracę z ludźmi,  uwielbia dzielić się z nimi swoją wiedzą i nic jej nie motywuje tak, jak widzieć efekty u swoich „uczniów”. Jej pasją jest ciągły rozwój osobisty poprzez studiowanie książek (1 godzina każdego dnia), uczestniczenie w szkoleniach u krajowych i zagranicznych mówców, ekspertów, udział w licznych konferencjach i kongresach … dlaczego to wszystko? … aby wzbogacać warsztat trenera, aby stawać się lepszym człowiekiem.

Marką osobistą zainteresowała się podczas pisania doktoratu i na tą chwilę jest to jej największa pasja zawodowa. Stworzyła autorski program budowania osobistej marki Premium.

Dlaczego? Ponieważ życie w najpiękniejszym okresie (rozpoczęcie doktoratu, 3 letnie dziecko, szczęśliwa rodzina, wymarzone mieszkanie) zweryfikowało jakość tego co robiła i co dawała swoją osobą nieświadomie. Był czas, kiedy choroba mocno ograniczyła jej aktywność zawodową … jaki był tego efekt? … poznała moc swojej dotychczasowej marki osobistej (której oczywiście dużo jeszcze brakowało). Nikt nie zrezygnował z jej usług, nie wykluczono jej z projektów, w które się zaangażowała, a firmy z którymi wtedy podjęła współpracę towarzyszą jej do dzisiaj. Wróciła do miejsca w którym była.

Rok 2015 był ważnym okresem, istotnych decyzji, rozpoczęcia wielkich zmian o pozytywnych efektach odczuwanych niemalże natychmiastowo. Pewność i wiara w Siebie sprawiły, iż podjęła decyzję wyjścia ze swoją ofertą, ze swoimi programami, szerzej niż do tej pory. Czy to było łatwe? Nie !!! Czy było warto? TAK !!!

Life Balance, który często chowała do damskiej torebki (uwielbia duże) lub szuflady w biurku, stał się w tej chwili narzędziem, które przynosi jej niesamowitą energię do działania. motywacji, kreatywności a co najważniejsze radości  życia.