TECHNIKA UWALNIANIA – przekraczanie poziomów świadomości

Szczegóły wydarzenia

Technika uwalniania, dzięki której w naszym życiu  Moc będzie większa od Siły

 

W czasie dwudniowego warsztatu poruszymy, omówimy i będziemy pracowali nad następującymi zagadnieniami:

– uświadomienie różnic pomiędzy Siłą i Mocą w życiu, relacjach, biznesie

– analiza Mapy 17 Poziomów Świadomości

– dynamika stanów emocjonalnych

– test kinezjologiczny – zasady stosowania testu kinezjologicznego w życiu codziennym

– kalibracje wybranych idei obecnych w naszym życiu

– Technika Uwalniania

 

Korzyści wynikające z udziału w warsztacie TECHNIKA UWALNIANIA – przekraczanie poziomów świadomości:

– nauczysz się rozpoznawać i działać w życiu z poziomu siły i poziomu Mocy

– poznasz 17 stanów Świadomości określonych w Mapie Świadomości i nauczysz się interpretować w działaniu

– nauczysz się, jak przekraczać Poziomy Świadomości wykorzystując zjawisko Siły i Mocy w życiu oraz stosując boostery Mocy jak: wdzięczność, śmiech, skupienie, stany emocjonalne

– nauczysz się rozpoznawać w życiu 3 typy ludzi (bierny, dynamiczny, Spokojny) w bardzo prosty i sprawczy sposób dla odpowiedniej komunikacji i budowania relacji

– wielokrotnie weźmiesz udział w Technice Uwalniania

 

Korzyści dla uczestnika, czyli co poczujesz stosując Technikę Uwalniania podczas warsztatu:

– uwolnienie, zmniejszenie odczuwania negatywnych emocji

– zmniejszenie odczuwania strachu, smutku i przygnębienia

– zmniejszenie odczuwania wyrzutów sumienia, złości i wściekłości

– zmniejszenie odczuwania popędu do używek

– poprawienie relacji ze sobą i z bliskimi

– poprawę koncentracji i kreatywnego myślenia

– możliwość uzyskania „wglądu” do rozwiązania aktualnego problemu

– poczucie Spokoju

 

Co otrzymasz uczestnicząc w warsztatach?

  • min. 20 godzin warsztatów z ćwiczeniami praktycznymi
  • materiały pozwalające na pracę w domu
  • udział w dodatkowych 2 x 4h warsztatach z Techniki Uwalniania 
  • dodatkowe 2 h terapii indywidualnej

Warsztaty będą prowadzić:

Grzegorz Zięba, certyfikowany neurolingwista (Instytut NLP Andrzeja Batki), Master Time Line Therapy i Master Coach NLP (Coaching Division of the American Board of NLP), Trener, Storyteller. W działaniach coachingowych, terapeutycznych i szkoleniowych wykorzystuje wybrane narzędzia z zakresu NLP, Time Line Therapy i Storytellingu. Od wielu lat prowadzę programy mentoringowe i szkolenia motywacyjne dla międzynarodowych korporacji, średnich i małych przedsiębiorstw oraz osób prywatnych.

Od 7 lat ściśle związany z branżą szkoleniową. Doradzam klientom i szkolę głównie z zakresu komunikacji i relacji międzyludzkich. Swoje doświadczenie zbierałem między innymi współpracując z firmą MS Team Mariusza Szuby prowadząc szkolenia i coachingi z zakresu szeroko rozumianej komunikacji interpersonalnej oraz międzyludzkiej. W roku 2017 założyłem firmę szkoleniową Power Me Up Sp. z o.o., której głównym obszarem działania są szkolenia z komunikacji, indywidualne i grupowe procesy coachingowe, przemówienia publiczne i mentoringi, wyjazdy dla firm i osób prywatnych.

Anna Nitkiewicz-Jankowska, dr nauk ekonomicznych z zakresu Zarządzania i Ekonomiki Usług, Trener marki osobiste, Trener profesjonalnej obsługi klienta, autorka Akademii Marki Osobistej, autorka i manager projektu Silna Marka Hotelu, właścicielka firmy Premium Personal Branding. Działania szkoleniowe, budowanie strategii działania w firmach i dla osób prywatnych na wysokich stanowiskach. Dodatkowo ukończony półroczny kurs Master Business Training w Rowińska Business Coaching: Budowanie zespołów marzeń, Asertywność, Budowanie pewności siebie, 7 zasad zarządzania sobą w czasie. Certyfikowany Revenue Manager.  Profesjonalny Event Manager.

Doświadczenia zawodowe zdobywała przez ostatnie 18 lat między innymi na stanowisku nauczyciela akademickiego na kilku uczelniach (Uniwersytet Śląski, Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach, Wyższą Szkołą Teologiczno-Humanistyczną p.k. w Nysie, Akademią Wychowania Fizycznego w Krakowie, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej) oraz prowadząc własną działalność gospodarczą w zakresie szkoleń i doradztwa. Na salach szkoleniowych i wykładowych spędziła ponad 8 tys godzin. Współpracowała  w zakresie prowadzenia szkoleń i warsztatów z Akademią Osiągnięć, Leadership & Developmen Group,  Europejskim Centrum Edukacyjno-Szkoleniowym „Vademecum”. Opracowywała strategie rozwoju marki firm m.in. z z branży prawniczej, marketingowej, gastronomicznej, kosmetycznej, szkoleniowej, mlm, hotelarskiej, medycznej, produkcyjnej. Budowała struktury sprzedażowe w systemach MLM, prowadziła mentoring i coaching dla liderów zespołów sprzedażowych. W strukturach zarządu budowała i współprowadziła grupy biznesowe oraz stowarzyszenia. Dodatkowe doświadczenia zdobyła jako: prezes grupy BNI, wiceprezes Stowarzyszenia Tyskie Szpilki Biznesu., dyrektor sprzedaży w firmie Mary Kay. Autorka licznych prac, współautorka opracowań strategii marketingowych oraz autorka książki „Strategia marki osobistej…” (2016). Obecnie dodatkowo buduje struktury sprzedażowe i prowadzi grupy systemem mentoringowym jako menadżer w Vantis Holding.

 

Informacje praktyczne

Data: 08.11.2018 - 09.11.2018
Godzina: 9:00 - 18:00

Mapa niedostępna