„Marka osobista, jak często słyszałem rozmawiając z Anią, otwiera wiele możliwości. Na początku podchodziłem do tego sceptycznie, gdyż na rynku działam już 20 lat i nie zastanawiałem się nad jej znaczeniem, aż tak bardzo. Kilka przemyconych podczas rozmów tematów, wprowadziłem w życie… I co się okazało…. Działa. Mocna marka osobista jest kluczem otwierającym drzwi możliwości. Jeśli tylko chcesz być bardziej skutecznym, szczerze polecam cały trening z Ania. Wiedza teoretyczna i wiedza praktyczna Ani sprawiła, iż korzystam z jej usług szkoleniowych w ramach mojej działalności gospodarczej”.

Szymon Kończyk, Agencja marketingowa „Expert 2”, Warszawa

„Pragnę gorąco zarekomendować współpracę z Anią Nitkiewicz jako trenerem i szkoleniowcem. Na polskim rynku jest bardzo dużo osób, które pragną szkolić i przekazywać Swoją wiedzę, natomiast przez ostatnie 10 lat mało poznałem osób, które robią z to z wielkim zaangażowaniem i dając wielkie serce temu co robią. Dzięki temu trafiają do uczestników pracując z nimi na odpowiednim poziomie energii i przede wszystkim wartościach. Wybór Ani będzie w 100% dobrym wyborem, czego z całego serca życzę. Do zobaczenia na parkietach motywacji”.

Michał Czakaj, Akademia Osiągnięć

„Współpraca z Panią Anną przebiegła w bardzo dobrej atmosferze, dała się ona poznać jako kompetentny trener oraz energiczna, komunikatywna osoba, która doskonale potrafi dotrzeć do uczestników szkolenia, przekazać im swoją pokaźną wiedzę. Szkolenie było bogate w treści merytoryczne i wzbudziło uznanie przybyłych gości. Godne podziwu zaangażowanie i sumienne wykonanie pracy trenera sprawiają, że z całą pewnością mogę polecić współpracę z Panią Anną Nitkiewicz-Jankowską przy organizacji szkoleń”.

Michał Kucharski, Manager AIP Śląsk

„Prowadząc Kancelarię Notarialną należy dbać zarówno o markę osobistą, markę miejsca i co jest nierozerwalnie z tym związane, profesjonalną obsługę klienta. Praca z Ania pozwoliła mi na spojrzenie z innej perspektywy na wszystkie te zagadnienia. Wprowadzenie niewielu zmian dało odczuwalne efekty, a co najważniejsze pracownicy poczuli się ważną częścią całości i praktyczne wskazówki wypowiedziane innymi ustami przyniosły oczekiwane rezultaty. Jestem przekonana, że nasza współpraca dopiero się rozpoczyna. Czas i pieniądze zainwestowane w warsztaty zwracają się szybko, a satysfakcja pozostaje”.

Małgorzata Czernecka-Dąsal Kancelaria Notarialna, Ruda Śląska

„Kiedy dotarła do mnie informacja o warsztatach dotyczących marki osobistej, zaintrygowała mnie ich nazwa. Zgłosiłam chęć udziału, motywowana potrzebą dokonania osobistego remanentu, uporządkowania chaosu planów, chęci i możliwości. W trakcie spotkania zrozumiałam, że głębsze poznanie samej siebie pomaga w podejmowaniu codziennych decyzji i działań, poprzez wzmocnienie pewności siebie i asertywności. Największym zaskoczeniem było dla mnie odkrycie, że mam wiele zalet, z których wcześniej nie zdawałam sobie sprawy, bo nie miałam czasu się nad tym zastanowić… Po spotkaniu musiałam przemyśleć gruntownie swoje plany na przyszłość, mocno uwzględniając te, wskazane spontanicznie podczas warsztatów”.

Hanna Doroz, doktorantka Uniwersytetu Śląskiego